Filma me titra shqip

Transporter (2002)

Year : 2002 Director : Louis Leterrier, Corey Yuen Running Time : 92 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Frank Martin është një shofer me shumë aftesi drejtuese i njohur si “Transportuesi”. Dergesat e tij kryhen në baze te rregullave të cilat kur thyhen shkaktojne shume telashe.

Aktoret: Jason Statham, Qi Shu dhe Matt Schulze

SHIKO FILMIN

FILEBOX
PUTLOCKER
MOVREEL

SHKARKO FILMIN

RAPIDSHARE
DEPOSITFILES

Leave a Reply