Filma me titra shqip

Trash (2014)

Year : 2014 Director : Stephen Daldry Running Time : 114 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Tre djem në Brazil zbulojnë në grumbullimin e plehrave diçka për të cilën do të ndiqen nga policia dhe do të mundohen të bëjnë gjënë e duhur me të…

Vlerësimi sipas IMDb 7.0/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Shkarko Direkt

Leave a Reply