Filma me titra shqip

Universal Soldier: Day of Reckoning (2012)

Year : 2012 Director : John Hyams Running Time : 114 Genre : , ,
Movie review score
4/5

John zgjohet pas një kome dhe zbulon se gruaja dhe vajza e tij u vranë pas një sulmi të dhunshëm që ndodhi në shtëpinë e tij.Pas këtij sulmi të dhunshëm ai betohet se do të marë hak ndaj njeriut…


SHIKO FILMIN

PUTLOCKER
FILEBOX

SHKARKO FILMIN

RAPIDSHARE

Leave a Reply