Filma me titra shqip

Valentine’s Day (I) (2010)

Year : 2010 Director : Garry Marshall Running Time : 125 Genre : ,
Movie review score
5/5

Intervistë e cifteve dhe beqarëve në Los Angjelos duke perfshirë ndarje dhe bashkime mirëpo ata gjejnë ditën më të mirë për tu bashkuar sërisht në ditën e Shën Valentinit.

Valentine’s Day (I) (2010)
Intertwining couples and singles in Los Angeles break-up and make-up based on the pressures and expectations of Valentine’s Day.

SHIKO FILMIN
KONTAKTE
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE
RAPIDGATOR

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply