Filma me titra shqip

Vikings (2013 ) – Episode 01

Year : 2013 Director : Michael Hirst Running Time : 60 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ne shekullin 8 ne Scandinavi, Ragnar Lothbrok, eshte nje luftetar dhe nje farmer i cili enderron per te gjetur pasuri nga thyerjet, tradite e bastisjeve ne lindje. Ragnar ka qene duke punuar ne nje projekt i cili do te kthente boten e Viking mbi koken e tij. Por se pari Ragnar duhet te bind udheheqesin e komunitetit, te plotefuqishmin Eearl Harldson, i cili nuk eshte aq i lumtur qe te ndaje fjalen se ky udhetim do te sjelljte Ragnarin nese do te ishte i suksesshem

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply