Filma me titra shqip

Vive la France (2013)

Year : 2013 Director : Michaël Youn Running Time : 94 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Muzafar dhe Feruz janë dy barinj zemërmirë nga një vend i vogël në Azinë Qendrore që askush s’e ka dëgjuar. Për të tërhequr vëmendje ndërkombëtare, djali i presidentit Tabouli vendos të dërgojë dy barinjtë për të shkatërruar Kullën Eifel!

Vlerësimi sipas IMDb 5.8/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
UserFiles
VideoMega
Netu

Shkarko Filmin:

UserFiles
Uptobox

Leave a Reply