Filma me titra shqip

Waar (2013) me titra shqip

Year : 2013 Director : Bilal Lashari Running Time : 130 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Përpjekjet e forcave të sigurisë pakistaneze në luftën e tyre kundër terrorizmit dhe se si jeta e zyrtarëve të sigurisë ndikohet nga kjo lufte . Nje oficer ne pension rikthehet per te ruajtur Pakistanin nga nje sulm i madh terrorist.

Vlersimi sipas IMDb 9.0/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

Leave a Reply