Filma me titra shqip

Walk of Shame (2014)

Year : 2014 Director : Steven Brill Running Time : 95 min Genre :
Movie review score
5/5

Ëndrra e një reportere për tu bërë një spikere lajmesh do të kompromentohet pas një nate në rrugët e Los Anxhelosit, pa telefon, makinë apo para dhe vetëm 8 orë të ngelura para se të bëjë interivstën më të rëndësishme në jetën e saj.

Shiko filmin:
FireDrive
VidTo

Shkarko Filmin:
Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply