Filma me titra shqip

Wanted (2008)

Year : 2008 Director : Timur Bekmambetov Running Time : 110 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një llogaritar mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe ndante të njëjtat aftësi mbinjerëzore për të vrarë.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
MOVREEL
UPTOBOX

Leave a Reply