Filma me titra shqip

War Horse (2011)

Year : 2011 Director : Steven Spielberg Running Time : 146 Genre : ,
Movie review score
5/5

Djaloshi Albert rregjistrohet si vullnetar për në Luften e parë botërore pasi kali i tij i shitet ne trupat kalorsiake. Alberti nis nje udhetim plot shprese nga ku ai kalon anglinë dhe përshkruan të gjithë europën , ndërkohë që lufta po rritej sa vjen dhe më shumë…

War Horse (2011)
Young Albert enlists to serve in World War I after his beloved horse is sold to the cavalry. Albert’s hopeful journey takes him out of England and to the front lines as the war rages on.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPLOADIC
UPLOADED
MOVREEl

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply