Filma me titra shqip

War of the Dead (I) (2011)

Year : 2011 Director : Marko Mäkilaakso Running Time : 86 Genre : , ,
Movie review score
4/5

Nje grup ushtaresh amerikane dhe finlandeze futen ne dyluftim me ruset. Misioni i tyre eshte qe te gjejne bunkerin sovjetik.Pasi behet sulmi, gjerat nuk shkojne mire, dhe te gjithe perballen me ushtare te vdekur por ne te vertete te gjalle. Per me shume mbetet te shihet filmi…


War of the Dead (I) (2011)
A platoon of American and Finnish soldiers is driven deep into a Russian forest where its Captain discovers a terrifying secret.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply