Filma me titra shqip

Wasabi (2001)

Year : 2001 Director : Gérard Krawczyk Running Time : 94 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

Hubert eshte nje polic francez me metoda mjaft te ashpra. Pasi e detyrojne qe te beje dy muaj pushim nga puna, ai kthehet perseri ne Japoni, ku ka punuar per 19 vjet, per te verifikuar zyrtarisht se pse e dashura e tij e la per brenda pak koheve pasi ata u martuan. Atje ai takon ish kolegun e tij Momo dhe vajzen e tij Yumi te cilen ai nuk e dinte qe ishte lindur. Hubert në fund gjen pse e dashura e tij e la dhe shkaku i vajzes tashme behen probleme te tij.

Shiko: Putlocker

Shkarko: DepostiFiles | TurboBit

Leave a Reply