Filma me titra shqip

We Bought a Zoo (2011)

Year : 2011 Director : Cameron Crowe Running Time : 124 Genre : ,
Movie review score
5/5

Filmi zhvillohet ne jug te Kalifornise, nje baba leviz te gjithe familjen e vet, Per te rinovuar dhe ndertuar nje kopsht zoologjik.

We Bought a Zoo (2011)
Set in Southern California, a father moves his young family to the countryside to renovate and re-open a struggling zoo.


SHIKO FILMIN

PUTLOCKER
SOCKSHARE
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
DEPOSITFILES
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply