Filma me titra shqip

We Own the Night (2007) me titra shqip

Year : 2007 Director : James Gray Running Time : 117 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5
Një menaxher klubi në Nju Jork përpiqet të shpëtojë babain dhe vëllain e tij nga mafia ruse.Kliko mbi foto per te pare Trailer.
Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply