Filma me titra shqip

White House Down (2013)

Year : 2013 Director : Roland Emmerich Running Time : 131 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin nga një grup paraushtarakësh të armatosur rëndë

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

Leave a Reply