Filma me titra shqip

Whiteout (2009)

Year : 2009 Director : Dominic Sena Running Time : 101 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

Marshalli amerikanë Carrie Stetko pas tre ditëve do ti japë fund turit të saj kërkimor në Antarktidë. Por një incident nga e kaluara do ta përndjekë. Një viktimë gjindet në stuhinë e parë të stinës së dimrit. Ajo heton dhe së shpejti do të gjejë edhe më shumë trupa. Gjithçka fillon të bëhet edhe më e mistershme.

Shiko: Putlocker

Shkarko: Shkarko Direkt

Leave a Reply