Filma me titra shqip

Wolf Warrior (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : Jacky Wu Running Time : 90 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një snajperist i forcave speciale me një shenjëtër të jashtëzakonshme, pasi vret vëllanë e një bosi të drogës dhe bashkohet me Luftëtarët Ujk, duhet të përballet me disa mercenarë të cilët i dërgon bosi i drogës për të marrë hakun e vëllait.

Vlerësimi sipas IMDb 7.2/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
180Upload

Leave a Reply