Filma me titra shqip

World War Z (2013)

Year : 2013 Director : Marc Forster Running Time : 116 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
STREAM
YOUWATCH
NOWVIDEO
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED
UPTOBOX

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply