Filma me titra shqip

Wrath of the Titans (2012)

Year : 2012 Director : Jonathan Liebesman Running Time : 99 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Perseus hyn në botën e nëndheshme për të shpëtuar të atin e tij, Zeus, i kapur nga djali i tij Ares dhe vëllai Hades që liron Titanët e lashtë drejt botës.

 Shiko: Uploadc (HD) FileBox Putlocker | VidxDen (HD)

 Shkarko: RapidShare  | DepositFiles | TurboBit  | RapidGator |  Uploaded 

 

 

Leave a Reply