Filma me titra shqip

Wreck-It Ralph (2012)

Year : 2012 Director : Rich Moore Running Time : 108 Genre : , ,
Movie review score
5/5


Nje video loje shejtani deshiron te jete nje hero dhe vendos per te permbushur endrren e tij, por kerkimi i tij sjell kerdi per tere pasazhi ku ai jeton.

Wreck-It Ralph (2012)
A video game villain wants to be a hero and sets out to fulfill his dream, but his quest brings havoc to the whole arcade where he lives.

SHIKO FILMIN
NOVAMOV
PUTLOCKER
SOCKSHARE
VIDEOWEED
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
UPLOADIC
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply