Filma me titra shqip

Wrong Turn 5: Bloodlines (2012)

Year : 2012 Director : Declan O'Brien Running Time : 87 Genre : ,
Movie review score
4/5

Në një qytet të vogël në West Virginia po presin legjendën e Halloween, ku të gjithë maskohen dhe përgatiten për një party të ligë.

Wrong Turn 5: Bloodlines (2012)
A small West Virginia town is hosting the legendary Mountain Man Festival on Halloween, where throngs of costumed party goers gather for a wild night of music and mischief…

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
FRIKSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply