Filma me titra shqip

X-Men: Days of Future Past (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Bryan Singer Running Time : 131 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Logan kthehet tek X-Men, të mbledhur nga Çarles Ksavier për të luftuar një luftë kundër roje të ashpër që kërcënojnë të eliminojnë gjithë mutantët, po ashtu dhe Magneton. Për të parandaluar atë që ka filluar, Logan kthehet prapa në kohë dhe detyra e tij është të ndryshojë historinë dhe të shpëtojë të ardhmen…

Vlersimi sipas IMDb 8.4/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
FileDrive
Sockshare
VidTo
VidUp

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply