Filma me titra shqip

Youngistaan (2014)

Year : 2014 Director : Syed Ahmed Afzal Running Time : 133 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Abhimanyu Kaul nje programues lojrash jeton ne japoni se bashku me te dashuren e tij Anwita Chauhan , nje vajze plot pasion dhe gjalleri. Lumturia e tyre perballet me nje test te kohes , kur lidhjet e gjakut dhe fakti i te lindurit ne familjen e pare ne indi e detyruan Abhimanyun te zgjedh mes dashurise per Anwitan dhe premtimit te babait te tij i cili ishte ne prag vdekje , Kryeminsitrit te indise . Te qenurit nje figure publike duke pranuar te perfaqesoj partine ne pushtet , kunder deshires se tij eshte nje shpate me dy tehe ne te cilen Abhimanyu duhet te eci.

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Nosupload
ClickNupload

One Response so far.

  1. waj says:

    futni filma aksion pak me shpesh ketu te kto indianet se jeni blloku fare skeni fut hiq filma

Leave a Reply