Filma me titra shqip

Zombieland (2009)

Year : 2009 Director : Ruben Fleischer Running Time : 88 Genre : ,
Movie review score
5/5

Komedia Zombieland fokusohet ne dy burra te cilet kane gjetur nje menyre per te mbijetuar ne nje bote te mbushur nga zombi. Kolombi eshte nje frikacak i madh , por kur jeni te frikesuar se mos beheni ushqim per zombit, frika mund t’ju mbaje gjalle. Tallahassee eshte nje vrases ne mase i zombit dhe eshte i vendosur te gjeje Twinkin e fundit ne toke. Kur ata bashkohen me Uikita dhe Little Rock, te cilat kane gjetur edhe ato menyra unike per te mbijetuar, atyre do i duhet te vendosin: ti besojne njeri-tjetrit apo te lufojne vetem kunder zombit?

Zombieland (2009)
A shy student trying to reach his family in Ohio, and a gun-toting tough guy trying to find the Last Twinkie and a pair of sisters trying to get to an amusement park join forces to travel across a zombie-filled America.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply