Filma me titra shqip

Një vrasës i kalitur bën lojë të dyfishtë në një luftë mes dy bandave ruse dhe bëhet objekt i një armiku të panjohur.

Zhanri : Aksion | Krim | Thriller
Kohëzgjatja : 91 minuta
Aktorët : Dolph Lundgren, Cuba Gooding Jr. dhe Billy Murray

Shiko: Putlocker

Shkarko: Freakshare | TurboBit

Leave a Reply