Filma me titra shqip

Ne vitin 1988 motrat e vogla Katie dhe Kristi behen miq me nje entitet te padukshem i cili banon ne shtepine e tyre.

Shiko: PutLocker  |  SockShare

Shkarko: RapidShare

Categories: Filmat e vjeter, Horror

Leave a Reply