Filma me titra shqip

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të gjejnë hajdutin e vërtetë, të shpëtojnë mamanë e tij dhe të zbulojnë sekretin…

Shiko : Veevr | NosVideo

Shkarko : 4shared | Nosupload

8 Responses so far.

  1. I simply want to say I am newbie to blogging and site-building and seriously liked this website. More than likely I’m likely to bookmark your blog . You certainly have tremendous article content. Thank you for sharing your web-site.

  2. gentiana says:

    mund te me ktheni pergjigje kur te rregullohet linku per shkarkim

  3. gentiana says:

    pse nuk bene linku per shkarkim a ka mundesi ta rregulloni

Leave a Reply