Filma me titra shqip

Dy hajdute, nje magjistar, nje haker kompjuterash, nje aspirues per aktor dhe nje ekspert eksplozivesh planifikojne nje grabitje per te permbushur endrren e Viktor Braganzes. A do te kene sukses apo fati ka planifikuar dicka ndryshe per ata.

Aktoret: Abhishek Bachchan, Bipasha Basu dhe Shweta Bhardwaj

Shiko: NowVideo

Shkarko: DepostiFiles | Uploaded

Leave a Reply