Filma me titra shqip

Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë, dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore.

Mundesoi : ALFilma.Com

Titroi : Tring – ALFilma.Com

Shiko : NosVideo

Shkarko : NosUpload

11 Responses so far.

 1. Anonymous says:

  ky nuk shifet fare

 2. Lu@n says:

  ma shum linka per shiqim te filmit please admin si putlocker edhe veer jon mat fortit . shum tfort jeni perndryshe

 3. besnik says:

  si me pa filmin bre nuk po di

 4. entil says:

  ju lutem si shkarkohet ky filmi

 5. shkelqa says:

  pse nuk po hapet filmi… e po qet me plotsu ndonje kusht… ?

 6. mirsa says:

  shume falemdinerit per kte film . urime stafi

Leave a Reply to entil