Filma me titra shqip

Nje histori e disa ngjarjeve te drejton tek nje beteje macesh duke u takuar me shkrekun dhe miqte e tij.

Shiko: Veevr | Putlocker 

Shkarko: RapidShare | Torrent

 

Leave a Reply