Filma me titra shqip

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë – shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë.

 

Shiko: Putlocker

  Shkarko: Shkarko Direkt

2 Responses so far.

 1. marsi says:

  si mund ta shkarkoj kete film.pasi linku shkarko direkt nuk ma shkarkon… por vetem hap filmin.

  • Tr1ng says:

   Shiko se mos ke ti ndo nje problem se mua me shkarkohet filmi edhe eshte me mire te perdoresh IDM per shkarkim 😀
   ________
   fb.com/alfilma.comHD

Leave a Reply