Filma me titra shqip

Kaluan 10 vjet dhe Sidney Prescott, ku te gjitha gjerat ne jeten e saj u normalizuan, ajo pati nje vizite nga “Vrasesi Fantazem”.

Aktoret: Neve Campbell, Courteney Cox dhe David Arquette

 

Shiko Filmin: nowvideo.eu

 Shkarko Filmin:Uploaded.to

 

Leave a Reply