Filma me titra shqip

Prindërit e Princeshes Fiona e ftojne ate dhe Shrekun për darkë për të festuar martesën e tyre. Por pa e ditur qe ata te dy ishin shnderruar ne perbindesha.

Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo

 

Shkarko: RapidShare | Torrent

Leave a Reply