Filma me titra shqip

Kur babai i tij , King Harold sëmuret, Shrek është shikuar si trashëgimtar në vendin e larget. Per te mos hequr dore nga mocali i tij i dashur, Shrek rekruton miqtë gomarin e tij dhe Puss në çizme që të venodsur Artie rebele si mbret i ri.

 

Shiko : Veevr

Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

One Response so far.

  1. flori says:

    shm flm ……………

Leave a Reply