Filma me titra shqip

Para shume vitesh Mbreteresha e mbrekullueshme Ravena vrau Mbretin naten e pare te tyre te marteses.. Tani i nevojitet nje zemer e “virgjer” qe te mund te mirembaje bukurine e saj, por dhe fuqine e saj. Dhe e vetmja qe gjendet eshte zemra e vajzes se mbretit e cila eshte e burgosur ne keshtjelle me vite te tera.

Trailer: YouTube

Shiko:  NowVideo | Veevr | VK |   NosVideo | PutLocker

Shkarko:RapidGator | RapidShare | DepositFiles | Torrent

 

Leave a Reply