Filma me titra shqip

Gjate veres se vitit 1979,nje grup shokesh behen deshmitare gjate aksidentit te nje treni dhe me vone ato do shikojne ngjarje te pazakonta dhe te pashpjegueshme ne qytetin tyre te vogel.

Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo | NowVideo

Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Leave a Reply