Filma me titra shqip

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, një dramë-komedi e përqëndruar në jetën e një 27-vjeçari i cili diagnostikohet me kancer në shtyllën kurrizore, dhe luftën e tij për të mposhtur sëmundjen.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare |  Crocko | Torrent