Filma me titra shqip

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojne njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejne veten në të njëjtën kabinë, në përpjëkje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.   Shiko: NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | FreakShare | Turbobit

Historia e një vrasëseje, histoira e një njeriu, i vetmi njeri i cili mund ta zbulojë të vërtetën.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit |  Uploaded | Torrent          

Andy Marlow, një ish ushtarak britanik SAS i kthyer ne mercenar, është dërguar në Ballkan, pasi një grusht shteti ushtarak ka lindur për të shpëtuar një ambasador amerikan dhe ndihmësin i tij. Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)   Shkarko: Uploaded | BitShare | Crocko | Share-Online | Torrent          

Categories: Aksion, Filmat e vjeter

Vinayak dhe 4 anëtarët e ekipit të tij 4 vjedh një  500 INR crores. Telashet fillojnë kur dy nga ekipi behen tradhëtarë.   Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden  Shkarko: RapidShare | Torrent    

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë – shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë. […]

Film i bazuar ne histori te vertete. Nje burre do te lere pas te kaluaren e tij te eger per nje start te ri. Pasi e shkuara e pengon ne jeten e tij, atij do ti duhet te mbroje familjen e tije edhe nese do te thote te kthehet ne jeten e tij te vjeter, […]

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Një ekspeditë shkencore vendos për Borneo për të kërkuar një lule të quajtur Orkide gjakut, të cilat mund të japë jetën më të gjatë. Ndërkohë, ata rënë në kundërshtim me gjarpërinjtë dhe të njëri tjetrin.     Shiko : Putlocker | Novamov Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Një pension elitës Black Ops komando nis një luftë kundër një njeriu të vetëm një grupi të kriminelëve Jugut amerikan të cilët kanë rrëmbyer vajzën e tij për t’i bërë shantazh atë në fillimin e një revolucion dhe marrjen e një prapa në mërgim diktatorin në pushtet.      Shiko : Putlocker | NovaMov  Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Pas vdekjes së babait të tij Muratit II, Mehmeti II ngjitet në fronin osman. Pas ka sfiduar të gjithë armiqtë e tij, të brendshëm dhe të jashtëm, ai vendos të përfundojë atë që ai ishte i destinuar të bënte – pushtimin e Kostandinopojës. Shiko: NosVideo Shkarko: NosUpload

 NJËSIA 7 ka një detyrë të vështirë: të pastroje qytetin nga rrjetet më të rrezikshme te trafikut të drogës…   Shiko: Putlocker  Shkarko: DepostiFiles | TurboBit | FreakShare

Per te mbrojtur vellane e tij nga nje padron i droges, nje ish-kontrabandist shkon ne Panama per te fituar miliona dollare ne fatura te falsifikuara. Aktoret: Mark Wahlberg, Giovanni Ribisi dhe Kate Beckinsale   Shiko: NowVideo | Veevr  Shkarko: Rapidshare | Torrent

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Me i larti, Me i Shpejti, me i Veshtiri Shiko : Putlocker | Novamov Shkarko : Torrent, DepositFiles