Filma me titra shqip

Duke i lidhur me mijëra balona në shtëpinë e tij, 78-vjeçari Carl vendos për të përmbushur ëndrrën e tij përjetshëm për të parë malet e egra të Amerikës së Jugut. Russell, një eksplorues shkretëtirë 70 vjet më i ri, pa dashje bëhet një udhëtar që s’ka biletë.   Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | […]

Komedia Zombieland fokusohet në dy burra të cilët kanë gjetur një mënyrë për të mbijetuar në një botë të mbushur nga zombi. Kolombi është një frikacak i madh , por kur jeni të frikësuar se mos bëheni ushqim për zombit, frika mund t’ju mbajë gjallë. Tallahassee është një vrasës në masë i zombit dhe është […]

Nje Komedi romantike per nje vajze qe nuk beson ne dashurine e vertete dhe djaloshin qe dashurohet pas saj! Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NowVideo | NosVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Sem Uituiki le autobotet per te nisur nje jete normale. Por kur mendja e tij mbushet me simbole kriptonite, Deseptikonet e gjurmojne dhe ai kthehet perseri ne luften e Transformers. Regjisori: Michael Bay Autoret: Ehren Kruger dhe Roberto Orci Aktoret: Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | Torrent

Filmi The Assault eshte bazuar ne histori te vertete te dites se krishlindjeve te vitit 1994 ku nje avion me 227 pasagjer u mbajt peng ne ajer per 48 ore. Shpetimi i vetem i tyre ishte skuadra speciale anti terror e Frances. SHIKO FILMIN: Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Vidup | Nosvideo […]

Kur nje i cmendur fillon kryerjen e vrasjeve te tmerrshme frymezuar nga veprat e Edgar Allan Poes, nje Detektiv i ri bashkohet me forcat Poe per te ndaluar ate. Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent

Transportuar në Mars, një veteran i Luftës Civile zbulon një planet te banuar nga barbarë 12-këmbë të gjatë. E gjen veten si një i burgosur i këtyre krijesave, ku perpiqet te arratiset, ku me vone behet dhe shpetimtar. IMDB: 6.8/10 Shiko : Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Nosvideo   Shkarko: Rapidshare | Jumbofiles | Nosupload | Uploadic  

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV. Shiko filmin: Putlocker | Nosvideo  Shkarko filmin: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Vidup

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Gjate veres se vitit 1979,nje grup shokesh behen deshmitare gjate aksidentit te nje treni dhe me vone ato do shikojne ngjarje te pazakonta dhe te pashpjegueshme ne qytetin tyre te vogel. Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo | NowVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Vinke dhe Verstuift janë detektivë të departamentit të policisë Antuerp. Këtë herë ata duhet të merren më qeshtjen e një organizate Shqiptare dhe disa probleme që kishin me policine. IMDB:  6.2/10 Shiko filmin: Putlocker | Sockshare | Nosvideo SHkarko filmin: Rapidshare | Filefactory | Uploaded

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Historia e vërtetë e Xhorxh Jang, njeriu që stabilizoi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970. Shiko : PutLocker Shkarko: Shkarko Direkt

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

Pas rritjes se tij te varfer ne nje kamp ciganesh, Edmond Vidal Ka ruajtur nje ndjenje besnikerie per origjinen e tij. Vlersimi: 6.8/10  Shiko: Veevr | Putlocker   Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent    

Categories: Drame, Filmat e vjeter