Filma me titra shqip

Historia e vertete e Frank Lucas-it, bosit te droges ne ameriken e vitit 1970 dhe e policit te ndershem e kembengules qe e futi ate ne burg. Shiko : PutLocker Shkarko: Shkarko Direkt

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim