Filma me titra shqip

Me shume se nje dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan per nje fundjave. Ata do te zbulojne se cfare ka ndodhur me jetet e njeri tjetrit gjate gjithe kesaj kohe. Vlersimi: 7.1/10 – Trailer Shkarko & Shiko Filmin: —-> Kliko Ketu

Categories: Erotik, Filmat e vjeter, Komedi