Filma me titra shqip

Një ekspeditë shkencore vendos për Borneo për të kërkuar një lule të quajtur Orkide gjakut, të cilat mund të japë jetën më të gjatë. Ndërkohë, ata rënë në kundërshtim me gjarpërinjtë dhe të njëri tjetrin.     Shiko : Putlocker | Novamov Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Pas vdekjes së babait të tij Muratit II, Mehmeti II ngjitet në fronin osman. Pas ka sfiduar të gjithë armiqtë e tij, të brendshëm dhe të jashtëm, ai vendos të përfundojë atë që ai ishte i destinuar të bënte – pushtimin e Kostandinopojës. Shiko: NosVideo Shkarko: NosUpload

Me i larti, Me i Shpejti, me i Veshtiri Shiko : Putlocker | Novamov Shkarko : Torrent, DepositFiles

  Përrallë e misadventures Tarzan si një djalë qe nis kërkimet për identitetin e tij të vërtetë dhe kuptimin e familjes. Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | QueenShare

Një burrë i ngritur nga gorillat duhet të vendosë se ku ai me të vërtetë i takon, kur ai zbulon se ai është një qenie njerëzore.    Shiko: Veevr  Shkarko: Queenshare | DepostiFiles

Te Edukuar me ide ne kopshtin zologjik me asnjë ide se çfarë është në të vërtetë jeta e egër, katër kafshët nga Nju Jorku ikin nga kopshtin zoologjik, te ndihmuar nga katër penguin, dhe e gjejnë veten në Madagaskar, në mesin e një bandë lemuresh te cmendur! Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles

Nje Princ i ri i arritisur se bashku me nje princeshe duhet te ndalojne nje nje te “lige” qe te shkaterroje boten me ane te nje kame qe mundeson levizjen ne kohe!    Shiko: Putlocker  | NowVideo | NosVideo  Shkarko: NosVideo | Rapidshare

Një djalosh ndërron shkollë pasi shpërngulet. Shumë shpejtë ai do ta gjej veten në dyluftime të ashpra të arteve marciale. Shiko : VidXden |  Filebox | Allmyvideos | Putlocker | Uploadc   Shkarko : Asfile | Rapidshare | Share-Online | Crocko | Torrent  

Frank Martin është nën presion me anë të në një paisje, gjatë transportit të Valentinës, paisje e cila nuk e lë ti largohet më shumë se 75 metra nga makina e tij, ndryshe do të vdesë. Valentina është vajza e Leonid Vasilev, drejtuesi i “Environmental Protection Agency” për Ukrainën. Frank do të lëvizë nga Marseja […]

Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk nje nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent.Kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.” Por gjerat do te […]

Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë, dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore. Mundesoi : ALFilma.Com Titroi : Tring – ALFilma.Com Shiko : NosVideo Shkarko : NosUpload

Vendosur ne te ardhmen kur Kapitol qyteti i pasanikeve zgjedhe nje djale dhe nje vajze nga provinca 12 per te luftuar deri ne vdekje drejteperdrejt per nje televizion. Katnis Everdin del vullnetare per te shpetuar motren e saj te vogel. Regjisori: Gary Ross Autori: Gary Ross Aktoret:  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson dhe Liam Hemsworth Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | […]