Filma me titra shqip

Një flotë e anijeve amerikane është e detyruar të luftojë me një Armatë me origjinë të panjohur për të zbuluar dhe penguar qëllimet e tyre shkatërruese në Tokë. Regjisori: Peter Berg Autoret: Erich Hoeber, Jon Hoeber Aktoret: Brooklyn Decker, Liam Neeson dhe Rihanna Shiko: VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Bitshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent