Filma me titra shqip

Historia e vertete e hajdutit me te madh te bankave ne ameriken e viteve 1930 Xhon Dellinxher.   Shiko: Putlocker Shkarko: Shkarko Direkt

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, një dramë-komedi e përqëndruar në jetën e një 27-vjeçari i cili diagnostikohet me kancer në shtyllën kurrizore, dhe luftën e tij për të mposhtur sëmundjen.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare |  Crocko | Torrent

Një biografi e hajdutit të bankave nga Milano, Renato Vallanzasca. Vlersimi: 6.7/10 – Trailer   Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo  Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent