Filma me titra shqip

Vinke dhe Verstuift janë detektivë të departamentit të policisë Antuerp. Këtë herë ata duhet të merren më qeshtjen e një organizate Shqiptare dhe disa probleme që kishin me policine. IMDB:  6.2/10 Shiko filmin: Putlocker | Sockshare | Nosvideo SHkarko filmin: Rapidshare | Filefactory | Uploaded

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim