Filma me titra shqip

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojne njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejne veten në të njëjtën kabinë, në përpjëkje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.   Shiko: NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | FreakShare | Turbobit

Historia e një vrasëseje, histoira e një njeriu, i vetmi njeri i cili mund ta zbulojë të vërtetën.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit |  Uploaded | Torrent          

Film i bazuar ne histori te vertete. Nje burre do te lere pas te kaluaren e tij te eger per nje start te ri. Pasi e shkuara e pengon ne jeten e tij, atij do ti duhet te mbroje familjen e tije edhe nese do te thote te kthehet ne jeten e tij te vjeter, […]

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Në pjesën e dytë të trilogjisë së filmit The Godfather, shikojme Michael të shndërohet në një figurë hije, aq të frikshme dhe të rrezikshme sa dhe e babait të tij, ndërsa tek i riu Vito (Robert De Niro), shohim tërheqjen dhe ngjitjen e tij në botën e krimit të Nju Jorkut.   Shiko: Putlocker | Veevr […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

Një komedi seksi të përqëndruar në një gru seriale dhe të dashurës së tij. Shiko : Putlocker | NovaMov Shkarko : Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Një ministër problematik evangjelist, lejon ekzorcizmin e tij të fundit tëfilmohet nga një grup njerëzish.   Shiko:  FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Vidxden | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Uploaded | Share-Online |  Torrent 

O Frank Keller është një detektiv në New York dhe jeton vitet e moshës së mesme. Edhe pse ai ka mbyllur tashmë 20 vitet e punës së tij, refuzon të dalë në pension dhe për këtë kryesisht përgjegjëse është martesa e tij e cila e shkatëroi atë.Tani po meret me rastin e një vrasësi serial […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

Pas vdekjes së babait të tij Muratit II, Mehmeti II ngjitet në fronin osman. Pas ka sfiduar të gjithë armiqtë e tij, të brendshëm dhe të jashtëm, ai vendos të përfundojë atë që ai ishte i destinuar të bënte – pushtimin e Kostandinopojës. Shiko: NosVideo Shkarko: NosUpload

I moshuari Vito Karleone (Marlon Brando) është objektivi i një bande rivale, simbolit të familjes Karleone dhe si rezultat shpërthen një luftë ndermjet bandave mafioze. Pasi vritet një nga djemtë e tij, Michael (Al Pacino) merr frenat e kësaj familje.    Shiko: Putlocker  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

 NJËSIA 7 ka një detyrë të vështirë: të pastroje qytetin nga rrjetet më të rrezikshme te trafikut të drogës…   Shiko: Putlocker  Shkarko: DepostiFiles | TurboBit | FreakShare

Per te mbrojtur vellane e tij nga nje padron i droges, nje ish-kontrabandist shkon ne Panama per te fituar miliona dollare ne fatura te falsifikuara. Aktoret: Mark Wahlberg, Giovanni Ribisi dhe Kate Beckinsale   Shiko: NowVideo | Veevr  Shkarko: Rapidshare | Torrent

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Nje grua e divorcuar, shperngulet ne Kine bashke me djalin e saj, i cili, i vetem ne shtepi, perqafon kung fu-ne duke u mesuar nga mesuesi i tij.   Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox |Putlocker  Shkarko: DepositFiles | Rapidshare | Uploaded | AsFile