Filma me titra shqip

Një komedi seksi të përqëndruar në një gru seriale dhe të dashurës së tij. Shiko : Putlocker | NovaMov Shkarko : Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë  dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit. Kujdes! Filmi eshte i keshillueshme per moshen mbi 18 vjec. Filmi permban skena erotike. Shiko: NowVideo  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

Gjërat shkojnë tmerrësisht keq kur Katerina dhe Rebeka, dy vajza katolike trokasin në derën e gabuar për të shitur broshura fetare. Shiko: Putlocker  Shkarko: DepositFiles  

Një histori erotike për një grua, asistente në një galeri arti, e cila përfshihet në një çështje të papërcaktuar me një burrë. Ajo din shume pak ne lifhje me jeten e tij , vetem per lojrat erotike qe ata luajne, keshtu qe marrdhenia e tyre fillon dhe nderlikohet.    Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare

Gjate arrative te saj te pernatshme, Hemel kerkon per ndryshimin midis seksit dhe dashurise. Ndonjehere ajo i drejton burrat me te cilet fle. Njeriume i rendesishem ne jeten e Hemel eshte Gijs, babai i saj, qe punon nje nje shtepi ankandesh. Pas vdekjes se hershme te mamase se saj Hemel u rrit me te. vetem, ashtu si Hemel, […]

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do të kthehet përmbys, pasi ata të takohen Cecilen, një femër pasionante dhe aventuriere… KUJDES! Filmi Keshillohet te ndiqet mbi moshen 18 vjec  Shiko: Veevr | NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | Rapidshare