Filma me titra shqip

Nje Princ i ri i arritisur se bashku me nje princeshe duhet te ndalojne nje nje te “lige” qe te shkaterroje boten me ane te nje kame qe mundeson levizjen ne kohe!    Shiko: Putlocker  | NowVideo | NosVideo  Shkarko: NosVideo | Rapidshare

Tre miq të ngushtë të shkollës së mesme fitojnë superfuqi pasi zbulojnë dicka të pazakontë. shumë shpejt ata e shohin jetën e tyre jashtë kontrollit,  dhe lidhja mes tyre testohet duke nxjerrë në pah anët e tyre më të errëta….. Mundesoi : ALFilma.Com Titroj : Tring – ALFilma.Com Titrat : T-Sh.Net Shiko : NosVideo Shkarko […]

Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë, dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore. Mundesoi : ALFilma.Com Titroi : Tring – ALFilma.Com Shiko : NosVideo Shkarko : NosUpload

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të […]

Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent. Regjisori: Michael Bay Autori: Roberto Orci Aktoret:  Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | BitShare | Torrent

Vendosur ne getot e Parisit ne 2010 nje polic i fshehete dhe nje ish kriminel perpiqen per tu infiltruar ne bande, ne menyre qe te neutralizojne nje bombe. Aktoret: Cyril Raffaelli, David Belle dhe Tony D’Amario  Shiko: NowVideo Shkarko: Uploaded

Thor, luftetar  i fuqishem por arrogant eshte debuar nga mbreteria fantastike e Asgardit dhe u dergua te jetoje midis njerezve ne Toke, ku ai shume shpejt behet nje nga mbrojtesit me te mire te tyre. Titroi: Filma FullHD Perktheu: Renaldo Domi Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare

Per shkak te disa vrasjeve qe po ndodhin, Bela, diplomimi i se ciles po afron shume shpejt eshte e detyruar te zgjedhe ndermjet  dashurise per vampirin Eduart dhe miqesise me njeriun-ujk Xhejkob. Regjisori: David Slade Autori: Melissa Rosenberg Aktoret: Kristen Stewart, Robert Pattinson dhe Taylor Lautner Shkarko & Shiko Filmin: —-> Kliko Ketu

Inspired by the modern classic, Wings of Desire, City involves an angel (Cage) who is spotted by a doctor in an operating room. Franz plays Cage’s buddy who somehow knows a lot about angels. *Shiko :PutLocker | NovaMov | SockShare *Shkarko:RaPidShare

Nga rrenojat e nje vendi ku dikur ishte i njohur si Amerika e Veriut ka lindur populli i Panem, nje Kapitol i ndritshem qe rrethohet nga dymbedhjete fshatra larg njeri tjetrit. Kapitol-i eshte e ashper dhe e patundur dhe mban fshatrat nen kontrollin e saj duke i detyruar ti dergojne nga nje djale dhe nga […]

Ne nje te ardhme, ku njerezit ndalojne se plakuri mbi 25 vjet, por jane projektuar per te jetuar vetem nje vit me shume, ka mjete per te blere kohen , nje e shtene ne rinine e pavdekshme. Ketu, Uill Salas e gjen veten te akuzuar per vrasje dhe arratiset me nje peng – nje lidhje […]