Filma me titra shqip

Nje histori moderne e marre nga “Bukuroshja dhe Bisha”, perralle ku nje i ri nju-jorkez eshte shnderruar ne nje perbindesh te shemtuar per te gjetur dashurine e vertete. Aktoret: Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens dhe Mary-Kate Olsen       Shiko: NowVideo       Shkarko: Uploaded.to