Filma me titra shqip

Duke i lidhur me mijëra balona në shtëpinë e tij, 78-vjeçari Carl vendos për të përmbushur ëndrrën e tij përjetshëm për të parë malet e egra të Amerikës së Jugut. Russell, një eksplorues shkretëtirë 70 vjet më i ri, pa dashje bëhet një udhëtar që s’ka biletë.   Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | […]

Filmi The Assault eshte bazuar ne histori te vertete te dites se krishlindjeve te vitit 1994 ku nje avion me 227 pasagjer u mbajt peng ne ajer per 48 ore. Shpetimi i vetem i tyre ishte skuadra speciale anti terror e Frances. SHIKO FILMIN: Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Vidup | Nosvideo […]

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV. Shiko filmin: Putlocker | Nosvideo  Shkarko filmin: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Vidup

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Gjate veres se vitit 1979,nje grup shokesh behen deshmitare gjate aksidentit te nje treni dhe me vone ato do shikojne ngjarje te pazakonta dhe te pashpjegueshme ne qytetin tyre te vogel. Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo | NowVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Vinke dhe Verstuift janë detektivë të departamentit të policisë Antuerp. Këtë herë ata duhet të merren më qeshtjen e një organizate Shqiptare dhe disa probleme që kishin me policine. IMDB:  6.2/10 Shiko filmin: Putlocker | Sockshare | Nosvideo SHkarko filmin: Rapidshare | Filefactory | Uploaded

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Një shitës luftarak merr kujdestarinë e djalit të tij pasi ai është i gatshëm për të filluar një përpjekje ne ndryshim te jetes se tij profesionale Rregjisori: Gabriele Muccino Autori: Steve Conrad Shkarko & Shiko FIlmin: —-> Kliko Ketu